Priestranný rodinný dom na predaj (Dlhé Diely, Karlova Ves)

Na predaj priestranný a slnečný 4-poschodový dom so záhradou v katastrálnom území KARLOVA VES. Murovaný rodinný dom stojaci v radovej zástavbe o rozlohe cca. 600 m² spolu so záhradou taktiež ponúka krásny výhľad na rieku Dunaj. Rodinný dom je vhodný ako na bývanie, tak aj na kancelárie. Výhodou je možnosť vytvorenia dvoch samostatných bytov/kancelárií s vlastným vchodom a sociálnym zariadením.

Veľmi priestranný a slnečný murovaný rodinný dom stojí v radovej zástavbe ôsmych domov. Nachádza sa v tichom prostredí katastrálneho územia Karlova Ves v Bratislave. Má 3 veľké podlažia a podkrovie. Stavba bola skolaudovaná v roku 1995, v roku 2003 bol účel využitia zmenený na kancelárske priestory.

Dom je celkovo vo veľmi dobrom, udržiavanom stave. Jeho výborná dispozícia ponúka rôzne kombinácie využitia. Vďaka záhrade je vhodný ako rodinný dom, či kancelárske priestory pre firmy. Pôvodným účelom boli však 2 samostatné bytové jednotky – 4-izbový a 3-izbový byt, každý s príslušenstvom a garážou. Dve podlažia majú terasu, z ktorých sa naskytá ničím nerušený, pokojný výhľad smerom na mesto, no predovšetkým na Dunaj. Veľkou výhodou tohto domu je tiché okolie a súkromie.

Dom má centrálne vykurovanie, pričom každá bytová jednotka má vlastný kotol. K domu prináleží veľmi pekná udržiavaná záhrada. Je vybavený klimatizáciou, má krb, plávajúce podlahy kombinované s dlažbou a plastové okná. Jednotlivé poschodia spájajú vkusné schody so skleneným zábradlím. Kuchyne sú kompletne a prakticky zariadené, na každom podlaží sa nachádza kúpeľňa. Stavba má veľké množstvo úložných priestorov, ktoré je možné využiť aj ako pivnicu či archív. Prístup k domu a parkovanie sú vďaka 3 parkovacím miestam v garáži bezproblémové. Do centra mesta sa dostanete jednoducho autom za 10 minút.

Dispozičné riešenie domu

Prízemie: miestnosti 105 m², záhrada 100 m²
Prvé podlažie: miestnosti 50 m², garáž pre 2 autá 38 m², garáž pre 1 auto 15 m²
Druhé podlažie: miestnosti 81 m², terasa 14 m²
Tretie podlažie: miestnosti 75 m², terasa 9 m²

Podrobnosti o rodinnom dome

Celková plocha: 487 m² Plocha obyt. izieb: 311 m²
Plocha pozemku: m2 Rok kolaudácie: 1995
Terasy: 23 m² Garáže: 2 pre 3 autá (53 m²)

 

Cena: 550 000 €

Fotogaléria


Kompletnú fotodokumentáciu vám radi poskytneme pri osobnom stretnutí.

Lokalita

MHD: Pri podchode (autobus) – 200 m
Hany Meličkovej (autobus) – 230 m
Molecova (autobus + električka) – 900 m
Obč. vybavenosť: Obchody, kaderníctvo (160 m), športový klub (350 m), fitnescentrum (400 m), BILLA (650 m), gymnázium (650 m), reštaurácie, športoviská (650 m), LIDL (900 m), banky atď.

 

Ak vás táto ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať. Radi si s vami dohodneme osobné stretnutie, na ktorom môžeme prebrať všetky podrobnosti.

JANA KRÁLIKOVÁ
Tel.: 0911 883 815
E-mail: jana@propertymanagers.sk

Späť na začiatok

Rodinný dom na predaj v Bratislave na Dlhých Dieloch (ulica Hany Meličkovej)